Nyomtatás

A 180-ak estéje: összesen 9 darab maximum született 7 különböző játékostól!

Felsőház [Tyúkól] - Tanár Úr megállíthatatlan

Újfent 11 fővel kezdtük meg a Tyúkól küzdelmeit. A csoportokban 4 fő (Ádám Zoli, Horváth Laci, Horváth Csabi és Taki) is 180-at dobott, de említésre méltó Molnár Zoli 171-es dobása és Barna 116-os kiszállója. Gábor hibátlanul nyerte a csoportját, amíg a másikban a körbeverésekből Taki került ki győztesen. Kijutnia Ádám Zolinak, Horváth Csabinak és Káplár Andrisnak nem sikerült. A következő körben Varró Gábor is megmutatta, hogy neki is megy a 180, Molnár Zolit ütötte ki 3:1 arányban. A “Szakács-csatából” most Péter került ki győztesen, Barna Béla egy ötszettesen búcsúztatta Németh Barnát és Horváth Laci is túljutott Takin. A Horváth - Barna mérkőzés szintén 5 szettesre sikeredett ám ezt Béla már nem tudta hozni, Laci bácsi ismét döntőzhet. Na de a másik ágon! Rendkívül izgalmas meccsen - Péternek több nyila is volt a győzelemért - 3:2-es Varró siker alakult, így megismétlődhetett a 29. forduló döntője. Gábort azonban továbbra sem tudja senki megállítani 4:1 arányban húzta be a negyedév 3. elsőségét is.

alt

Alsóház [Tyúknevelde] - Zsolt megvédte első helyét

Egy tucat nevező vett részt a Tyúknevelde hó végi megmérettetésén. Gyimesi Tibor 1, Ádám Zsolt 3 db (!!!) 180-at dobott a csoportkörben. Tibornak ennek ellenére sem sikerült kijutnia a főtáblára, csakúgy mint Babina Nándinak, Jenei Gábornak és Bózsa Botondnak. A negyeddöntőkben két, akár döntőnek is beillő csatát láthattunk. Az egyiken Salamon Laci meccselt Fejes Gabival (1:2) és Ádám Zsolti Barta Csabival (2:0). A másik két meccs végeredménye: Szalma Robi 2:1-re verte Csányi Danit míg kisebb meglepetésre Hermann András ugyanilyen arányban Árvai Ferit ejtette ki. Az elődöntőkben a papírforma érvényesült, Fejes Gábor harmadszor is, Ádám Zsolt pedig második versenyén másodszor is a döntőbe került. Itt izgalmas meccsen 3:2-es Zsolt győzelem született így Deák Zsolti után Ő lett a második alsóházi, aki meg tudta védeni címét.